Vienuoliktokų išvyka

Lapkričio 28 d. mes, vienuoliktos klasės mokiniai, apsilankėme didžiausiame Lietuvoje iki šių dienų išlikusiame Pakruojo dvare. Su jo istorija mus supažindino turizmo gidė Jolita Naudžiūnaitė. Labai sudomino gidės pasakojimai apie senus laikus: istorijos apie „Meilės salą“, dvaro sodą, kalvę. Šioje vietoje mes susipažinome ir su nuostabia architektūra, grožėjomės arkiniu tiltu virš Kruojos bei kitomis išlikusiomis vertybėmis. Vėliau vykome į Pakruojo „Atžalyno“ gimnaziją. Čia susitikti su Šiaulių apskrities policijos pareigūnais, vykdančiais prevencinį projektą „Misija: ginti, saugoti, padėti“, susirinko Pakruojo ir Linkuvos gimnazijų, Žeimelio, Rozalimo bei Lygumų vidurinių mokyklų moksleiviai. Šio projekto tikslas – formuoti nuomonę apie policiją kaip apie geranorišką, atvirą ir pasitikėjimą keliančią instituciją. Policijos pareigūnai pademonstravo patrulių darbo priemones: elektroimpulsinį prietaisą su lazeriniu taikikliu, antrankius, gumines lazdas ir kt. Taip pat jie papasakojo apie savo darbo specifiką, sąlygas tobulėti. Į mokyklą grįžome kupini įspūdžių apie policijos profesiją, savo kraštą, įgavę naujos patirties.

11 klasės mokinė Samanta Šaknevičiūtė