Mums, devintokams, jau rūpi, kuo galėtumėme užsiimti ateityje, todėl per technologijų pamokas renkame informaciją apie mus dominančias profesijas, o technologijų mokytojai Inga Strižigauskienė ir Saulius Zapalskis nutarė mus supažindinti su netoliese esančiomis verslo įmonėmis. Tad lapkričio 26 dieną iškeliavome į Mikniūnuose įsikūrusį grybyną, kur įmonės direktorė mus supažindino su pievagrybių auginimo ypatybėmis. Buvome labai nustebę, kai pamatėme tiek daug grybų vienoje vietoje. Vėliau atvykome į Valantinų šeimos įmonę. Mus pasitiko viena iš savininkių – Dalia Valantinienė. Ji aprodė įmonę, papasakojo apie gaminamus medinius padėklus, jų eksportą. Savininkė pavaišino mus gardžiais saldainiais ir leido pavairuoti krautuvą, kuriuo ypač susidomėjo berniukai. Ši išvyka mums paliko gilių įspūdžių.

9 klasės mokinė Agnė Bulytė