Mokinių konferencija „Mokomės mokytis“

Žeimelio vidurinėje mokykloje lapkričio 29 d. vyko konferencija ,,Mokomės mokytis“. Renginys buvo skirtas devintų ir dešimtų klasių mokiniams. Susipažinę su mokymosi stiliais, šių klasių mokiniai pasidalijo patirtimi, kaip jie patys mokosi. Devintokai R.Katlauskas ir A.Bulytė kalbėjo apie tai, kas labiausiai trukdo ir kas padeda mokytis. Dešimtokės M.Ovaldaitė, G.Elksnytė, V.Nainytė savo pranešimuose akcentavo, jog pagrindinis veiksnys, lemiantis gerus rezultatus yra savo mokymosi stiliaus žinojimas, gebėjimas tai pritaikyti ir sąmoningas mokymasis. Be to, buvo nurodyta, kad geri rezultatai priklauso ir nuo mokinių bei mokytojų bendradarbiavimo. Dvyliktokė G.Maračinskaitė pasidalijo savo mintimis, kaip ruoštis egzaminams. Ji pabrėžė, jog kaupti informaciją ir pradėti mokytis reikia kuo anksčiau, o ne dvyliktoje klasėje.Tęsdama konferenciją direktorės pavaduotoja ugdymui D.Gakienė pakvietė mokinius padaryti pertraukėlę ir pasimankštinti, o vėliau pristatė bendrąsias kompetencijas, kurias turėtų įgyti mokiniai, baigę pagrindinio ugdymo programą, paaiškino svarbiausią mokymosi mokytis kompetenciją, kalbėjo apie mokymosi svarbą. Baigiantis renginiui, mokyklos direktorė V.Kaminskienė kalbėtojams įteikė dovanėles, padėkojo visiems dalyviams. Konferencija mums, mokiniams, buvo labai naudinga, nes joje išgirdome nemažai informacijos apie mokymąsi, o išsakytos idėjos buvo aiškios, suprantamos ir lengvai įgyvendinamos.

10 klasės mokinės M.Ovaldaitė, V.Nainytė