Vasario 16-osios šventė

no images were found

Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena, kuri užima ypatingą vietą kiekvieno lietuvio širdyje ir Lietuvos valstybės istorijoje. Ta proga mūsų mokykloje vyko iškilmingas renginys. Šventę organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Gasperavičienė. Renginys prasidėjo aktų salėje valstybės himnu ir eilėmis. Visus susirinkusius su švente pasveikino Žeimelio seniūnijos seniūnė Vitalija Dobrovolskienė. Renginyje skambėjo 6-12 klasių mokinių dainos apie Tėvynę, jos grožį ir meilę. Gerą nuotaiką skleidė mergaičių ansamblis, vadovaujamas Irminos Nogobodienės. Baigiantis šventei, visi pakilome bendrai dainai ,,Tebūnie“. Šventės vedėjai – vienuoliktokai Samanta Šaknevičiūtė ir Lukas Vaičiulis – užbaigė renginį palinkėdami dar kartą perkainoti savo vertybes, prisiminti praeitį, dar kartą susimąstyti, ar Tėvynės likimas yra vienas iš svarbiausių mūsų rūpesčių.

11 klasės mokinė Samanta Šaknevičiūtė