Vaikų poilsio stovykla ,,Vasaros vaivorykštė‘‘

Birželio 10-14 dienomis penkiolika Žeimelio vidurinės mokyklos moksleivių atostogų laiką leido vaikų vasaros poilsio stovykloje ,,Vasaros vaivorykštė‘‘. Visą savaitę iš pat ryto vykdavome į Pakruojį, ten vykdydavome savo veiklą, o 16 val. grįždavome į namus. Poilsiaujantys mokiniai sukūrė stovyklos vėliavą, pasiskirstė būriais, paruošė savo būrių prisistatymus ir programas. Trečiadienį surengėme išvyką į pajūrį. Palangoje, nors ir nuo jūros dvelkė šaltokas vėjelis, kopose deginomės saulėje, maudėmės, vaikštinėjome pagrindine gatve, gėrėjomės mums neįprastai rausvai žydinčiais kaštonais, važinėjomės dviračiais. Stovyklos koordinatorė Ilona Dūdėnienė mokė skrebinimo meno. Visi dalyviai ne tik susipažino su šio meno technika, bet ir turėjo progą savo rankomis pasigaminti gražių dirbinių. Neišdildomus įspūdžius paliko karaokė vakaras, kurio metu visi galėjo dainuoti savo mėgstamas dainas. Baigiantis stovyklai, paskutinę naktį praleidome Pakruojo SOS vaikų namelyje. Vakaro metu vyko šaunūs būrių pasirodymai, diskoteka, o naktis praėjo nepastebimai, kadangi beveik niekas nėjo miegoti.
Mūsų mokykla dėkinga Agentūros ,,Visos Lietuvos vaikai‘‘ Pakruojo skyriui, stovyklos koordinatorei Ilonai Dūdėnienei už begalinį rūpestį ir materialinę paramą, kad vaikams vasaros metu būtų suteiktos galimybės smagiai praleisti laiką.

Stovyklos vadovės Raimonda Gasperavičienė,  Inga Strižigauskienė