2012-2013 mokslo metų projektinių darbų pristatymas

Baigiantis mokslo metams, birželio mėnesį mokykloje įvyko vienuoliktokų atliktų projektinių darbų pristatymas. Darbų temas vienuoliktos klasės mokiniai pasirinko mokslo metų pradžioje. Projektiniai darbai buvo rengiami visus mokslo metus, vadovaujantis metodinėmis rekomendacijomis.

Įdomiausi projektiniai darbai:

•  Mados pasaulis pagal Coco Chanel.  Atliko Samanta Šaknevičiūtė , darbo vadovė – dailės mokytoja metodininkė Inga Strižigauskienė.
  • Kalnakasių lempa.  Atliko DeividasKatlauskas ir Mindaugas Bernotas,  darbo vadovas – fizikos mokytojas metodininkas S.Žilinskas.
  • Žeimelio krašto šnekos kilmė, bruožai ir frazeologizmų  vartojimas dabartinėje tarmėje.  Atliko Simona Lukošiūnaitė , darbo vadovė – lietuvių k. mokytoja metodininkė Vita Songailienė.
  • Barbora Radvilaitė istorijoje ir literatūroje.  Atliko Aistis Galiauskas , darbo vadovė – lietuvių k. mokytoja metodininkė Vita Songailienė.
  • Spintelės dekoravimas. Atliko Živilė Sinkevičiūtė, darbo vadovė – dailės, technologijų mokytoja metodininkė Inga Strižigauskienė.
  • Mokesčiai Lietuvoje.  Atliko Erlandas Tominis,  darbo vadovė – matematikos mokytoja metodininkė Rita Taurienė.
  • Paukščiai, žiemojantys Žeimelio apylinkėse.  Atliko Vilita Gasparavičiūtė , darbo vadovė – biologijos vyresnioji mokytoja Simona Dovidonienė.

Projektinius darbus vertino komisija:

• Vilma Kaminskienė – mokyklos direktorė
  • Dalia Petraitienė –anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  • Diana Freibergienė – specialioji pedagogė metodininkė
  • Rita Taurienė – matematikos mokytoja metodininkė
  • Danė Gakienė – direktorės pavaduotoja ugdymui.

Projektinė veikla padeda įgyvendinti mokyklos uždavinius, pagyvina mokymosi procesą, ugdo mokinių savarankiškumą, iniciatyvumą, kūrybiškumą (asmenines kompetencijas), tobulina komunikacinę ir kalbinę kompetencijas, kompiuterinius įgūdžius. Dirbdami kartu mokiniai ir mokytojai artimiau susipažįsta, laisviau bendrauja, mokosi dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę. Džiaugiamės mokyklos 11 klasės mokinių ir mokytojų aktyviu dalyvavimu tokioje veikloje, tikimės, kad ji bus tęsiama, o būsimi vienuoliktokai taip pat sėkmingai įgyvendins pasirinktus projektinius darbus.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Danė Gakienė