Karjeros diena Žeimelio žemės ūkio mokykloje

Birželio 5 d. mokykloje buvo paskelta Karjeros diena. Mes, 8b klasės mokiniai, nuėjome į kaimynystėje esančią žemės ūkio mokyklą. Mus pasitiko bibliotekininkė Regina Noreikienė. Ji palydėjo į dirbtuves, kur mus sutiko kartingų būrelio vadovas A.Dobrovolskis. Jis papasakojo apie būrelio veiklą, parodė kartingų ir mašinyčių modeliukus, kuriuos gamina patys mokiniai bei pasiūlė pasivažinėti kartingais. Vėliau aplankėme mokykloje  atidarytą “Kalvio” filialą. Ten mus pasitiko M. Simonaitis, kuris ir pravedė trumpą ekskursiją, o savanorius pamokė suvirinti metalą. Taip pat stebėjome, kaip mokiniai ruošiasi laikyti traktorininko teises. Instruktorius Z. Lacys pasiūlė pabandyti ir mums. Savanoris Modestas Pakalnis pabandė įvažiuoti traktorių su priekaba atbuline eiga į garažą. Po pietų pertraukos vėl grįžome į žemės ūkio mokyklą, kur lydimi Reginos Noreikienės aplankėme keletą kabinetų ir susipažinome su įvairiomis profesijomis, kurias čia galima įgyti. Pasibaigus ekskursijai, skubėjome dalintis įspūdžiais su kitais.

8b klasės mokinė Mintarė Simonaitytė