Vaikų knygos šventė „Kilk su Knyga“

Vaikų knygos šventė „Kilk su Knyga“ 

Gegužės 20 d. 1-4 klasių mokiniai skubėjo į aktų salę.  12.00 val. prasidėjo vaikiškos knygos dienos šventė „Kilk su knyga“. Tai tradicija tapusi skaitymo skatinimo projekto užbaigimo šventė, kurios metu apdovanojami geriausieji mokyklos bibliotekos skaitytojai.  

Šventės laukiame visi ir jai ruoštis pradedame mokslo metų pradžioje.  Rugsėjo mėnesį 3 g kl. mokiniai:  Ugnė Marcinkevičiūtė, Žygimantas Mockus, Nedas Paplauskas ir Ernesta Zubavičiūtė per dailės pamokas (dailės mokytoja Inga Strižigauskienė)  nupiešė labai gražius skaitymo plakatus „Kilk su knyga“, kurie  burtų keliu iškeliavo pas pradinukus.  Visus mokslo metus pradinukai ant plakatų klijavo spalvotus popierinius  balionėlius.  Ant balionėlių rašė knygos pavadinimą, puslapių skaičių ir savo vardą. Klasėse, suskaičiavę kiekvieno mokinio perskaitytų  knygų puslapius, atrinko daugiausiai knygų perskaičiusius  mokinius.

Šventės vedėjai ketvirtokai Nojus  Kugrėnas ir Pijus Švelnikas visus susirinkusius pasitiko skaitydami eilėraščių gražius posmus. Pirmokai padainavo dainelę „Vabalų batukai“, mokytoja  Edita Dovidonienė. Po trumpos įžanginės programėlės klasės pristatė savo  paruoštus pasirodymus. Buvo gražu žiūrėti į knygų herojais virtusius mokinius, kurie  scenoje šoko, deklamavo ir vaidino.

 Graži pradinių klasių mokinių draugystė su knyga.  Tą įrodė ir gausus geriausiųjų skaitytojų būrys. Geriausieji bibliotekos knygų skaitytojai apdovanoti padėkomis ir  atminimo dovanėlėmis.

Džiaugiuosi pradinių klasių mokytojomis: Žyginta Pakalniene, Rasa Orliene, Lena Zapalskiene, Nijole Bernotaite, kurios skatina mokinius  skaityti. Tikiuosi, kad graži  mokinių ir knygos draugystė tęsis  ir toliau augsime su knyga!

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *