Trečiokų išvyka į Šiaulių policijos komisariato saugaus eismo klasę

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, siekdamas skatinti visuomenę, ypač moksleivius ir darželinukus, mokytis pagrindinių kelių eismo taisyklių reikalavimų, sudaryti sąlygas ugdyti žinias apie saugų eismą, gilinti teorines ir praktines saugaus elgesio kelyje žinias, ugdyti pagarbą žmogaus gyvybei ir jos išsaugojimui, pagarbą eismo dalyviams, atsakomybę už savo elgesį kelyje, organizuoja teorinius ir praktinius užsiėmimus saugaus eismo klasėje.
Lapkričio 15 d. trečios klasės mokiniai dalyvavo mokymuose šioje klasėje. Užsiėmimo metu mokiniai buvo supažindinti su pagrindiniais eismo taisyklių reikalavimais. Pareigūnė pademonstravo eismo saugumo užtikrinimo priemones, patarė, kaip saugiai pereiti reguliuojamąją, nereguliuojamąją pėsčiųjų perėją. Taip pat priminė šviesą atspindinčios liemenės, atšvaito dėvėjimo taisykles. Mokiniai aktyviai dalyvavo pamokoje – atsakinėjo į pareigūnės klausimus. Už teisingus atsakymus buvo apdovanoti atšvaitais, liemenėmis ir knygelėmis. Į namus trečiokai grįžo  puikios nuotaikos, įtvirtinę žinias apie saugų eismą.
Dėkoju mokiniams už mandagumą ir pavyzdingą elgesį išvykoje.
3 kl. mokytoja L.Zapalskienė