Pirmūnų išvyka į Kauną

2016/2017 mokslo metais geriausiai mokęsi mokiniai gavo dovaną-ekskursiją į Kauną. Lapkričio 16 dieną grupė pirmūnų iš 6-4g klasių apsilankė Kaune. Pirmiausia apžiūrėjo Kauno prezidentūrą, ekskursijos gidė papasakojo prezidentūros istoriją, pristatė  prezidentų galeriją ir aprodė dailininko parodą. Taip pat mokiniai aplankė ir T.Ivanausko zoologijos muziejų, apžiūrėjo  4 aukštų pastate esančius gyvūnus, nuo mažyčio drugelio iki didžiulės žirafos, pasidomėjo daugumos gyvūnų atsiradimo istorija. Pasibaigus pažintinėms ekskursijoms, moksleiviai laiką leido prekybos centre „Mega“.
Išvykdami iš Kauno kiekvienas išsivežė su savimi daug minčių ir puikių įspūdžių. Tokia išvyka  motyvuoja ir toliau  gerai mokytis.

Raminta Šukytė, 2g.kl mokinė