Trečiokai lankėsi seniūnijoje

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERALapkričio 7 dieną trečios klasės mokiniai apsilankė Žeimelio seniūnijoje, kur susipažino su seniūne Vita Dobrovolskiene. Seniūnė šiltai priėmė trečiokus: su jais bendravo, atsakinėjo į vaikams rūpimus klausimus. Seniūnė mokiniams papasakojo apie savo ir seniūnijoje dirbančių darbuotojų darbą. Ji kalbėjo, jog kiekviename mieste ar kaime žmonės gyvena drauge ir jiems iškyla įvairių problemų ir rūpesčių dėl vandens, dujų, elektros, šilumos, transporto ir kt. Tuo kaip tarpininkai ir rūpinasi seniūnijos darbuotojai. V.Dobrovolskienė papasakojo, kad Pakruojo rajone yra aštuonios seniūnijos. Žeimelio seniūnija – viena iš didžiausių. „Žmonės visuomet stengiasi pagelbėti vieni kitiems, siekdami ne vien savo, bet ir visų bendruomenės narių gerovės. Kuo geriau jausis ir gyvens kiekvienas žmogus, tuo darnesnis bus bendras gyvenimas“, – kalbėjo seniūnė. Mokiniai, padėkoję už priėmimą, grįžo į mokyklą pilni įspūdžių. Tokios išvykos mokiniams labai naudingos. Taip jie geriau susipažįsta su įvairių profesijų žmonių darbu.

3 klasės mokytoja Lena Zapalskienė