Tikėkime Lietuva

Tarp daugybės neeilinių dienų yra itin didžios dienos.

Žeimelio vidurinės mokyklos mokiniai ir mokytojai, Žeimelio seniūnijos ir kultūros namų darbuotojai, miestelio gyventojai renovuotame ,,Žiemgalos‘‘ muziejuje susirinko prisiminti ir širdimi pajusti mūsų tautos kronikos, pamąstyti, ką visiems reiškia Kovo 11 – oji – Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Sugiedojus Lietuvos Respublikos himną, istorinę šios dienos reikšmę susirinkusiems priminė ,,Žiemgalos‘‘ muziejaus direktorius P.Razgus. Eilėmis Tėvynę šlovino minėjimo vedėjai – 9 klasės mokiniai M.Ovaldaitė ir D.Lisauskas. Skambėjo muzikinių kolektyvų, kuriems vadovauja P.Razgienė ir I.Nogobodienė dainos, kviečiančios didžiuotis ir tikėti Lietuva, jausti dėkingumą Dangui, Motinai, Tėvynei.

Žeimelio vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė