Knygos diena mokykloje

Kovo 29 d. Žeimelio vidurinėje mokykloje  vyko renginys, skirtas paminėti Tarptautinę vaikų knygos dieną. Renginyje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Vaikai buvo trumpai supažindinti su šios šventės tradicijomis. Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama balandžio 2 d. Kasmet vis kitos šalies Tarptautinės vaikų ir jaunimo knygos tarybos (IBBY) skyrius tampa šios šventės rėmėju. Jų šalies atstovas rašo kreipimąsi į pasaulio skaitytojus, kuria Tarptautinės vaikų knygos dienos plakatą. Tarptautinę vaikų knygos dieną šiemet remia IBBY Meksikos skyrius. Kreipimosi teksto autorius Francisco Hinojosa, plakato dailininkas Juanas Gedovius. Šiais metais knygos diena skiriama pasakoms.

Po istorinės įžangos apie knygos dieną septintokai, vadovaujami direktorės pavaduotojos ugdymui Raimondos Gasperavičienės, suvaidino nuotaikingą, pamokančią istoriją „Nesusipratimas su kasytėmis“. Po spektaklio  buvo apdovanoti aktyviausi  praėjusių metų mokyklos bibliotekos  skaitytojai. Tai I klasės- Karolina, II klasės – Vakarė ir Gabija, III A  klasės – Skaidrius ir Aldas, III B klasės- Miglė ir Elina, IV A klasės – Dovilė, IV B klasės – Eva ir Dalius.

Knygos šventės pabaigoje mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė vaikams palinkėjo aktyviai lankytis bibliotekoje ir skaityti savo mėgstamas  knygeles.

Žeimelio vidurinės mokyklos bibliotekininkė Virgutė Gribienė