Tarptautiniai matematikos konkursai

kengTarptautinis matematikos konkursas „Pangea“ buvo pradėtas organizuoti 2007-ais metais Vokietijoje, o šiandien „Pangea“ vyksta septyniolikoje Europos šalių. Lietuvoje pirmą kartą „Pangea“ įvyko 2014 metais,  šį konkursą organizuoja viešoji įstaiga „VIMS – International Meridian School“.   Žeimelio gimnazijos mokiniai Tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea“ dalyvauja jau antri metai.  Š. m. vasario 22 d. gimnazijoje vyko konkurso „Pangea 2017“   I-asis  etapas ir jame dalyvavo 11-ka 5-10 klasių mokinių. Mokiniams buvo pateiktos 25 užduotys, suskirstytos į 3 sudėtingumo lygius, joms atlikti buvo skirta 60 min. Mokiniai, surinkę 50 % galimų taškų (40 ir daugiau) I-ame etape, pateko į II-ąjį etapą, kuris vyko kovo 18 d. (šeštadienį) Šiaulių Lieporių gimnazijoje. Tai Benedict Martinas Magee – 7kl., Erikas John Magee – 8kl., Žavinta Butaitė – 2gkl. Džiaugiamės šių mokinių rezultatais, sveikiname, linkime sėkmės ir pasitikėjimo savo jėgomis taikant teorines matematikos žinias,  sprendžiant įvairias praktines problemas.

Reikia paminėti, kad kovo 16 d. Žeimelio gimnazijoje vyko Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“. Konkurse dalyvavo 24   mokiniai. Ypač aktyviai dalyvavo ir sprendė užduotis mažiausieji jaunieji matematikai – pradinukai, matematikos žinias taikė ir plėtė matematines kompetencijas vyresniųjų klasių mokiniai. Visi konkurso dalyviai gavo „Kengūros“ konkurso organizacinio komiteto padėkas ir specialų „Kengūros“ pieštuką. Laukiame galutinių konkurso rezultatų.

Matematikos mokytoja R. Taurienė