Renginių savaitė, skirta Pasaulinei Žemės dienai

Mūsų gimnazijoje vyksta renginių savaitė, skirta Pasaulinei Žemės dienai, sutampančiai su pavasario lygiadieniu, paminėti.
Žemės dienos tikslas – atkreipti dėmesį į aplinką, kurioje gyvename, klimato atšilimo bei taršos problemas, skatinti kiekvieną gyventoją prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą.
Pasaulinę Žemės dieną, kovo 20-ąją, mokykloje iškelta Žemės vėliava, ji plevėsuos visą mėnesį. Pirmame aukšte visą mėnesį veiks 1-4 kl. mokinių ir jų tėvelių darbelių, sukurtų iš įvairių atliekų, paroda „Saugau gamtą, prikeliu daiktus antram gyvenimui“.
6 kl. mokiniai, lydimi mokytojo  J.Petraičio,  ir Linkuvos girininkijos miškininkai  buvo išvykę į mišką kelti paukšteliams inkilėlių. Miškininkai parūpino inkilėlių, papasakojo apie paukščių gyvenimo būdą, pamokė tinkamai  iškelti inkilus, kad juose saugiai gyventų giesmininkai.  Miškininkų ir mokinių iškelti inkilai taps namais varnėnams, zylutėms.

Balandžio 3-7 d.  vykdomas projektas „Žemei reikia draugų“.

Mokytojai ves integruotas pamokas, o 2g kl. mokiniai – klasės valandėles, skirtas Žemės dienai.

Balandžio 4d. –  komandinis plakato piešimas – konkursas „Apglėbkim ir mylėkim Žemę.

Balandžio 5d. fotografijų konkursas – paroda „Pavasario spalvos“.

Balandžio 7d. viktorina „Išsaugokime švarią aplinką“.

Savaitės metu pagal surinktus taškus bus išaiškinta Žaliausia klasė.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!