Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

KOVO 11-oji – viena iš svarbiausių  dienų Lietuvai. Tai lietuvių kovų už nepriklausomybę, už gimtąją kalbą, už savarankiškumo įteisinimą diena. Ją sutikdami džiaugiamės, kad niekas  netrukdo kalbėti ir rašyti, skaityti  ir dainuoti lietuviškai, džiaugiamės, kad gyvename laisvoje tėvynėje. Tokius žodžius kovo 10 dieną gimnazijos aktų salėje šventinio renginio pradžioje skaitė septintokai Saulė Mikėnaitė ir Nedas Šimėnas. Renginio vedėjų pakviesti  moksleiviai ir  mokytojai sugiedojo Lietuvos respublikos himną. Šventiniame koncerte skambėjo mokinių atliekamos dainos, eilėraščiai. Gimnazijos direktorė padėkojo už šventę ir įteikė mokiniams bei mokytojams padėkos raštus už dalyvavimą olimpiadose, konkursuose.

Šventėje dalyvavo žurnalistė, rašytoja Audronė Viktorija   Škiudaitė ir archeologas profesorius Algirdas Girininkas ( jie vedė pilietiškumo pamokas 2g ir 3g klasėse), taip pat buvusi direktorės pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė.

Direktorės pavaduotoja Laima Almonaitienė