Tarptautinės vaikų knygos dienos šventė

Balandžio 3 d. į Tarptautinę vaikų knygos dienos šventę mokyklos bibliotekoje sugūžėjo pradinukai. Šiemet vaikų knygos dieną remia Airijos skyrius, todėl plakatą ir kreipimąsi sukūrė šios šalies autoriai. Kreipimesi į pasaulio vaikus rašytoja Siobhan Parkinson teigia: „skaitytojai dažno rašytojo klausia, kaip jis rašo – iš kur jo kūriniai atsiranda.“ Šia tema savo pranešimą „Noriu būti rašytoja“ šventės metu pristatė ketvirtos klasės mokinė Beata Kazakevičiūtė. Po pranešimo mokiniai savo jėgas išbandė viktorinoje. Reikėjo atspėti knygutės pavadinimą, sudėti sakinį, sudėlioti dėlionę, išspręsti kryžiažodį, rasti reikalingą knygą bibliotekos lentynoje. Namų darbams kiekvienos klasės komanda buvo paruošusi kūrybinę užduotį – suvaidinti ištrauką iš pasirinktos pasakos. Šventės metu tvyrojo gera nuotaika, vaikai parodė gražų komandinį darbą, puikiai atliko užduotis. Po viktorinos sekė geriausiųjų skaitytojų apdovanojimai. Pagyrimo raštais buvo apdovanoti 1 kl. mokiniai Dalius Andrišiūnas ir Deimantė Lečkauskaitė, 2 kl. – Ema Sidaugaitė ir Viltė Simonaitytė; 3 kl. – Deimantė Guževičiūtė ir Dovydas Lečkauskas.  Mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė padovanojo kiekvienam šventės dalyviui po rašiklį su mokyklos inicialais, palinkėjo ir toliau skaityti bei mylėti knygas.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė

DSC_2570DSC_2500DSC_2559DSC_2434