Dalyvavome rusų kalbos šventėje

Balandžio 4 dieną, mes Žeimelio gimnazijos mokiniai bei mokytojos Zinaida Naudžiūnienė ir Dovilė Radavičienė vykome į Rozalime surengtą kasmetinę rusų kalbos šventę, kurios tema buvo „Mūsų pomėgiai“. Renginyje iš viso dalyvavo 9 mokyklos. Šventės metu aš pristačiau mokykloje veikiančius būrelius ir savo veiklą po pamokų. Jauniausia dalyvė, mūsų mokyklos mokinė Beata Kazakevičiūtė pasekė visiems pasaką rusų kalba, jai padėjo brolis Justas. O mūsų mokyklos šokių kolektyvas pašoko nuotaikingą šokį, kas tikrai praskaidrino visų susirinkusiųjų nuotaiką. Pabaigoje Rozalimo mokyklos direktorius Gintaras Skorupskis visiems dalyviams bei jų mokytojams išsakė padėkos žodžius ir pakvietė draugiškam pasivaikščiojimui po pušynėlį. Džiaugiamės šia išvyka ir tikimės, kad kitais metais taip pat būsime pakviesti dalyvauti tokioje gražioje šventėje.

9b klasės mokinė Mintarė Simonaitytė