IMG_1460DSC_0005

Kovo 11-osios proga Žeimelio vidurinės mokyklos sienas papuošė mokytojos Emilijos Bumblienės kinų tapybos technika sukurtų paveikslų paroda. Parodos atidaryme Emilija Bumblienė mokiniams, mokytojams ir Žeimelio visuomenės atstovams papasakojo, kad šiuo menu ji susidomėjo būdama Druskininkų sanatorijoje, kur ilsėjosi ir lankė kinų meno užsiėmimus. Lankytojus žavėjo lengvais potėpiais paveiksluose pavaizduoti daili-IMG_1459ninkės pamėgti įvairiausių gėlių žiedai. Žiūrint į paveikslus atrodė, kad vienos ar kitos gėlės žiedą matytum lyg pirmą kartą ir negali juo atsigrožėti. Šis piešimo būdas – tai meditacija, kai, nuraminus protą, piešiama širdimi, mėgaujantis kūrybos procesu, buvimo ,,čia ir dabar‘‘ palaima. Emilija Bumblienė susirinkusius mokinius skatino kurti, išreikšti save, dovanoti pasauliui kažką, kas leistų įprasminti mūsų žemiškąją būtį, nes tas, kas kuria, pralenkia laiką.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Raimonda Gasperavičienė