Kovo 11-oji – visų mūsų šventė

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Maža šalis, bet ji – mano pasakų pilis.
Čia močiutė man pasakėles seka,
Čia nuskyniau aš raudonų uogų kekę.
Čia taip linksma ir taip gera būti.

Tokiomis eilėmis Žeimelio vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė kreipėsi į pradinukus ir penktokus, sugužėjusius mokyklos aktų salėn paminėti Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Lietuva, Tėvynė – tai ne vien skambūs žodžiai. Jai buvo skirti nedideli, bet svarbūs darbeliai. Antros klasės mokiniai, paruošti mokytojos Lenos Zapalskienės, linksmai traukė dainelę apie „Žvirblių šokį“ ir nuotaikingai sušoko „Letkį“. Salė prapliupo plojimais, kai į sceną buvo kviečiami ir apdovanojami I- IV klasių Dailaus rašto konkurso nugalėtojai. Surimtėjo visų veidai, kai scenoje sustoję penktos klasės mokiniai darniai uždainavo „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos…“. Jiems nuoširdžiai pritarė visi minėjimo dalyviai.

Pradinių klasių metodinio būrelio pirmininkė mokytoja Onutė Grigaliūnienė