Sveikuolių maisto pristatymas

2015 metų gruodžio 14 dieną 1g klasės mergaitės, vadovaujamos mokytojos Ingos Strižigauskienės, mokykloje surengė sveikuolių maisto pristatymą. Jame visi gimnazijos mokiniai bei darbuotojai galėjo paragauti jaunųjų kulinarių gaminto sveikuolių maisto. Juos mokinės, pasiskirsčiusios grupelėmis, gamino namuose ir įdėjo daug pastangų bei, žinoma, meilės. Paragavę įvairiausių gaminių: keksiukų, pyragų, sausainių, gardžios naminės duonos ir kitų, tiek mažieji, tiek didieji smaližiai negailėjo jaunosioms šeimininkėms pagyrų. Taip pat mergaitės, pasipuošusios nuoširdžiomis šypsenomis ir artėjančių Kalėdų nuotaika papuošusios savo kuklų, bet nuoširdų renginį, dalinosi gaminto maisto receptais bei kulinarijos paslaptėlėmis, kurias išbandyti ir pritaikyti galėjo kiekvienas, ieškantis naujovių savo virtuvėje. ,,Savo jėgas suvienijusioms šio renginio organizatorėms pavyko sugriauti seną mitą, jog sveikas maistas yra neskanus‘‘, – turbūt taip pasakytų kiekvienas renginio dalyvis.

1g klasės mokinė Žavinta Butaitė