Kaip pradinukai Kalėdas šventė

Praėjusios šventės buvo kaip niekad linksmos ir turtingos mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniams. Visų pirma, labai gražiai papuošėme savo aukšto koridorių. Suklijavę darbelius, išvydome dailią kalėdinę mozaiką. Sekmadienį prieš Kalėdas išvykom į Šiaulių dramos teatrą žiūrėti spektaklio „Sausio žibuoklės“. Spektaklis mums labai patiko.Po jo laukė didžiulis siurprizas- susitikimas su teatro Kalėdų seneliu ir jo drauge Kalėdų boba. Buvo labai smagu, nes senelis rodė stebuklus ir su boba vedžiojo ratelius. Dovanų gavome maišą saldainių ir kelias įdomias knygas apie teatrą mūsų bibliotekai. Tuo linksmybės nesibaigė, nes po kelių dienų pas mus su gausiomis dovanomis atvyko vos tik ne tikras Kalėdų senelis net iš Švedijos! Jo laukdami žiūrėjome mūsų ketvirtokų pastatytą spektakliuką „ Kalėdų belaukiant“. Labiausiai visiems patiko daina apie besmegenį. Sulaukę garbaus svečio, koncertavome visi ir buvome apdovanoti žaisliukais bei saldainiais. Dovanų buvo tiek daug, kad užteko ne tik pradinukams, bet ir mažiesiems jų broliukams ir sesutėms. Paskutinę dieną prieš atostogas praleidome irgi linksmai. Žiūrėjome dramos būrelio spektaklį „Prieš Kalėdas “, paskui klasėse žaidėme įvairius žaidimus, šokome, dainavome, žiūrėjome smagius filmukus. Pasikalbėję apie saugų elgesį , palinkėję vieni kitiems gerų ir smagių švenčių, skirstėmės namo atostogauti.

Pradinių klasių mokytoja Onutė Grigaliūnienė