Jaunųjų žvaigždučių apdovanojimai

Š.m. gruodžio 18 d. 8 – 3g klasių mokiniai, lydimi 3g klasės auklėtojos D. Freibergienės ir kūno kultūros mokytojos E. Saudargaitės, po pamokų vykome į Pakruojį. Ten sutikome Kalėdinį karavaną ir turėjome progą pamatyti populiarius Lietuvos olimpiečius, kurie lydėjo karavaną. Buvo galima jiems užduoti įvairių klausimų bei pabendrauti su Kalėdų seneliu. Mums ir dar trijų mokyklų atstovams buvo įteiktos įvairios kalėdinės dovanos: futbolo bei krepšinio kamuoliai, kitos sporto priemonės.
Po šio susitikimo visi ėjome į Pakruojo kultūros centrą, kuriame vyko „Jaunųjų žvaigždučių 2015 “ apdovanojimai. Buvome nustebinti, kad Pakruojo rajone yra tiek daug talentingų jaunuolių. Juos sveikino Pakruojo administracijos atstovai. Visi nominantai buvo apdovanoti garbės raštais, dovanomis ir gėlėmis. Apdovanoti buvo ir du Žeimelio gimnazijos 3g klasės mokiniai: Domantas Bružas ir Justas Kazakevičius. Domantas buvo apdovanotas kaip „Metų aktyvistas“ už aktyvią bendruomeninę veiklą ir sveiko gyvenimo būdo puoselėjimą jaunimo tarpe. Justo nominacija – „Metų pažanga“- jis apdovanotas už puikią pažangą moksle. Taigi, labai džiaugiamės tais, kurie buvo apdovanoti ir tikimės, kad ir kitais metais taip pat turėsime jaunų žvaigždučių iš savo mokyklos, kurios garsins ne tik Žeimelio gimnaziją, bet ir Pakruojo rajoną.

3g klasės mokinė Indrė Radzivonaitė