Svečiuose Andrius Tapinas

Kovo 4 d. gimnazijoje vyko susitikimas su žinomu Lietuvos žurnalistu, laidų vedėju, vertėju ir rašytoju Andriumi Tapinu. Susitikime dalyvavo 1g- 4 g klasių mokiniai. Dviejų pamokų trukmės renginys klausytojams neprailgo. Svečias gyvai, vaizdingai, šmaikštaudamas pasakojo apie savo veiklą, prisiminė savo mokyklinius metus, akcentavo, kad mokykloje mokiniams būtina išbandyti save įvairiose veiklose, kad negalima praleisti nė vieno šanso, kad reikia būti veržliems, nebijoti klysti ir nesustoti suklydus. Be abejo, reikia daug išmokti, daug skaityti, mokytis kalbų, nes tik taip galima konkuruoti šiuolaikiniame pasaulyje. A.Tapinas trumpai pristatė savo naująją knygą „Maro diena“, lietuviško bestselerio „Vilko valanda“ tęsinį.
Puikus ir šiltas susitikimas visiems paliko malonų prisiminimą, sužadino daug minčių.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė