Šimtadienis – tai šventė dvyliktokams, tai šimtas dienų iki didžiojo jų išbandymo egzaminuose, tai galimybė abiturientams pabūti drauge, prisiminti visas akimirkas, praleistas mokykloje per dvylika metų. Vasario 26 d. vakare gimnazijoje vyravo šimtadieninė nuotaika. Šių metų tema – Holivudas. Abiturientai kartu su savo auklėtoja traukdami M. Mikutavičiaus dainą „Pasveikinkim vieni kitus“ ir grodami įvairiais instrumentais atžygiavo į mokyklą. Pirmiausia jų laukė nuotykiai iš istorinių laikotarpių, tik taip buvo galima patekti į linksmybes Holivude. Čia dvyliktokų laukė garsioji šlovės alėja, kurioje kiekvienas ant savo žvaigždės paliko rankos antspaudą. Visi šventės dalyviai įsiamžino prie specialiai padarytos fotosienos. Vakarą vainikavo apdovanojimų ceremonija, kurios metu mūsų abiturientai buvo apdovanoti už sunkų ir ilgą 12 metų darbą mokykloje. Iš viso buvo išdalinta 16 įvairių nominacijų. Taip pat vienuoliktokai įteikė šventės kaltininkams originalų kalendorių, kuris padės skaičiuoti dienas iki egzaminų.
Už pagalbą rengiant šimtadienio šventę dėkojame visiems vienuoliktokų tėveliams, kurie šventę finansavo, ir mamoms, kurios padėjo paruošti švedišką stalą.

3g klasės mokinė Mintarė Simonaitytė