Su pavasariu, su Žemės diena

Kiekvienais metais kovo 20 dieną virš mokyklos iškeliama melsva Žemės vėliava. Taip visiems pranešama, kad prasidėjo Žemės diena, kalendorinis pavasaris, o dienos po pavasario lygiadienio pradeda ilgėti. Šiemet ši data sutapo su išskirtiniu astronominiu reiškiniu- beveik pilnu Saulės užtemimu. Prie mokyklos buvo pastatytas teleskopas, ir kiekvienas norintis galėjo saugiai pasižiūrėti, kaip Mėnulio diskas pamažu uždengia Saulę. Visi pradinių klasių mokiniai smalsiai stebėjo reiškinį, kuris pasikartos tik po 10 metų. Vėliau aptarė pasaulio pažinimo pamokoje. Tačiau Žemės dienos įdomybės tuo dar nesibaigė. Kiekvienos pradinės klasės mokiniai per darbelių pamokas pagamino nuostabių spalvingų gėlių, vaivorykštės margumo paukštelių, kuriais papuošė mokyklos aplinką linkėdami- Pavasaris jau atėjo!

Pradinių klasių mokytoja Onutė Grigaliūnienė