Skaitymo skatinimo projektai

Rugsėjo mėn. gimnazijoje startavo  du skaitymo skatinimo ilgalaikiai projektai: rugsėjo 12 d. 6-8 klasėse – „Biblioteka kuprinėje“ ir rugsėjo  26 d. 1-5 klasėse – „Iš mažos gilės didis ąžuolas išauga“.

6-8 klasės mokiniai gavo 3 kuprines su knygomis. Į kiekvieną kuprinę įdėtos šešios  populiariausios  vaikų  ir paauglių literatūros  knygos, iš viso 18 knygų. Mokiniai pasikeisdami skaitys visas knygas, todėl kiekvienoje klasėje išrinktas knygnešys, kuris įsipareigojo būti atsakingas už knygų keitimąsi klasėje. Projekto pabaiga numatoma kovo mėnesį.

1-5 klasių mokiniai, projekto „Iš mažos gilės didis ąžuolas išauga“ dalyviai, augins klasės knygų medį.  Projekto pabaigos renginys- Tarptautinės vaikų knygos dienos šventė balandžio  mėnesį.

Į šią veiklą aktyviai įsijungė lietuvių kalbos mokytojos Vita Songailienė ir Aldona Plakbarzdienė, pradinių klasių mokytojos Lena Zapalskienė, Nijolė Bernotaitė, Onutė Grigaliūnienė ir Rasa Orlienė.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė

Sekantis