Labas rytas Rugsėjui

Rugsėjo pirmąją  visus mokytojus,  tėvelius, svečius ir pirmą kartą gimnazijos uniformas vilkinčius mokinius sveikino šventės vedėjos  Sandra Lukošiūnaitė  ir Viktorija Leimontaitė.  Gimnazijos  direktorė  Vilma Kaminskienė , sveikindama  visus su Rugsėjo pirmąja, linkėjo  mokiniams atkaklumo ir atsakomybės,   mokytojams ir tėveliams  –  daug kantrybės ir sveikatos . Nuoširdžiausius sveikinimus tarė  šventėje dalyvavę  svečiai:  Žeimelio seniūnijos seniūnė Vitalija Dobrovolskienė,  Pakruojo  r. savivaldybės administracijos teisės skyriaus vedėjo pavaduotoja Nijolė Špejerienė ,  Žeimelio žvejų klubo,,Beržtalis‘‘ vadovas  Erikas  Druktenis.

Ketvirtokai gimnazistai į pirmąją šių mokslo metų šventę atvedė 15 pirmokėlių.  Juos pasveikino ne tik dvyliktokai: direktorė jiems įteikė Pirmoko pasus, visų vardu  išsakė nuoširdžiausius linkėjimus, skambiom dainelėm juos padrąsino dainininkės.
Prasidėjo 2016/2017 mokslo metai – visiems linkime darbingų ir kūrybingų  naujų  mokslo metų!!!