Rudeniškai gražų ir saulėtą penktadienio rytą mūsų mokyklos pradinukai susiruošė į mugę. Palikę pilnus krepšius įvairiausių gėrybių turgelyje, mokiniai su mokytojomis išsirikiavo į margą bei spalvingą kvieslių eiseną ir pajudėjo miestelio centro link. „Kviečiam į mugę, kviečiam į mugę… Kviečiam į turgų nusipirkti šimtą spurgų!!!“- viliojo ir gundė skardūs balsai.

O paskui prasidėjo prekiavimas ir…linksmybės. Pirkėjams raibo akys nuo siūlomų  skanumynų ir gardumynų gausos, savo darbo papuošalų ir sodo- daržo gėrybių, netgi ančių, balandžių ir vištyčių! Skaniai kvepėjo žvejų klubo narių verdama žuvienė ir košė, kuria  vaišinosi išalkę „turgaunykai“.  Linksmai skambėjo daugiafunkcio centro darbuotojos D. Gasėnienės paruoštų mokinukų programėlė ir žaidimai.   Tikrai labai smagu buvo ne tik pradinukams, bet ir gausiai susirinkusiems miestelio gyventojams.

Pradinių klasių mokytoja Onutė Grigaliūnienė