Rytmetys su knygos draugais

Penktadienio rytmetį darželio vaikučiai rinkosi į salę, kur į svečius sugūžėjo Žeimelio gimnazijos antros klasės mokiniai kartu su mokytoja Lena Zapalskiene. Pradžioje antrokė Meilutė Gurgždytė supažindino mus su knygutėmis, kurios dalyvavo akcijoje „ Metų knyga 2016“.  S.Paltanavičiaus knyga „Maži ežiuko sapnai“ vaikų knygų kategorijoje tapo nugalėtoja. Skaitovė šią knygą  perskaitė mažiesiems draugams. Po pristatymo mažieji aktoriai parodė spektakliuką „Knyga suranda draugą“, sukurtą pagal Anelės Kairaitienės pjesę. Pamokanti istorija apie tai, kaip reikia gražiai elgtis su knygutėmis, sužavėjo tiek mažus, tiek suaugusius. Apdovanoti saldžiais prizais ir darželinukų darytomis dovanomis, mokinukai žadėjo ir kitais metais apsilankyti bei parodyti naują spektaklį. Džiugu, kad vyksta glaudus Žeimelio gimnazijos ir daugiafunkcio centro „Ąžuoliukas“ bendradarbiavimas.

Renginių organizatorė D.Gasėnienė