KOVO 11-OJI PRADINĖSE KLASĖSE

Minint 27- ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo- 1990 metų kovo 11- osios- metines, visos Lietuvos švietimo institucijos buvo pakviestos dalyvauti pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“. Mūsų mokykloje šioje iniciatyvoje, direktoriaus pavaduotojai  L. Almonaitienei pasiūlius, aktyviai dalyvavo pradinių klasių mokiniai, vadovaujami klasių mokytojų. Penktadienį  pradinukai į mokyklą rinkosi apsirengę tautinės vėliavos spalvų rūbais. Sporto salėje gražiai sustojome saulės  su įvairiaspalviais spinduliukais forma ir, kol mokytoja E. Saudargaitė fotografavo, mojavome Lietuvos vėliavėlėmis. Tikimės, kad mūsų nuotraukos bus gražiausios ir jas akcijos organizatoriai įkels viešai peržiūrai prieinamoje foto galerijoje.

Po šios smagios akcijos susirinkome aktų salėje, kur mus pasveikino mokyklos direktorė V. Kaminskienė ir  šventės proga įteikė  padėkas įvairių konkursų dalyviams.

Pradinių klasių mokytoja  Onutė Grigaliūnienė