Respublikinės kroso varžybos ,,Bėgimas Pakruojo dvaro takais“ 2021-10-02

Kroso varžybose dalyvavo mano 5 – 6 klasių auklėtiniai: Lukas Remeikis, Milda Dragūnaitė, Kamilė Matijauskytė, Augustė Gailiūtė, Auksė Vilimaitė, Ivanas Dobrovolskis, Nojus Švelnikas, Vainius Litvinskas.

Šauniai pasirodė Žeimelio gimnazijos ketvirtokai: Karolis Korsakas, Matas Katlauskas, Urtė Daučionaitė, Naglis Litvinskas, Airidas Rumbinas, Fausta Misevičiūtė, Samanta Kalinauskaitė.

Šaunuolė pirmokė Goda Daučionaitė savo amžiaus grupėje iškovojo trečią vietą. O jos sesuo ketvirtokė Urtė Daučionaitė irgi pasirodė labai gerai.

Mane kaip mokytoją džiugino moksleivių kovingumas. Ir vyresnių klasių mokinių rezultatai buvo arti prizinių. Džiaugiuosi, kad mano komanda puikiai atstovavo Žeimelio gimnaziją tokio mąsto renginyje.

Sportas – tai viena iš auklėjimo priemonių, skatinanti vaikų socializaciją ir pasaulėžiūros plėtimą.

Fizinio ugdymo mokytojas Virginijus Padgurskis.

(Nuotraukos V.Padgurskio)

Šrifto dydžio keitimas