Respublikinės kroso varžybos ,,Bėgimas Pakruojo dvaro takais“ 2021-10-02

Kroso varžybose dalyvavo mano 5 – 6 klasių auklėtiniai: Lukas Remeikis, Milda Dragūnaitė, Kamilė Matijauskytė, Augustė Gailiūtė, Auksė Vilimaitė, Ivanas Dobrovolskis, Nojus Švelnikas, Vainius Litvinskas.

Šauniai pasirodė Žeimelio gimnazijos ketvirtokai: Karolis Korsakas, Matas Katlauskas, Urtė Daučionaitė, Naglis Litvinskas, Airidas Rumbinas, Fausta Misevičiūtė, Samanta Kalinauskaitė.

Šaunuolė pirmokė Goda Daučionaitė savo amžiaus grupėje iškovojo trečią vietą.

Mane, kaip mokytoją, džiugino moksleivių kovingumas.  Vyresniųjų klasių mokiniams nedaug trūko iki prizinių vietų. Šaunūs  mokinių rezultatai. Džiaugiuosi, kad mano komanda puikiai atstovavo Žeimelio gimnazijai tokio masto renginyje.

Sportas – tai viena iš auklėjimo priemonių, skatinanti vaikų socializaciją ir pasaulėžiūros plėtimą.

Fizinio ugdymo mokytojas Virginijus Padgurskis

(Nuotraukos V.Padgurskio)