Integruota matematikos ir pasaulio pažinimo pamoka

Spalio 7 dieną antrokai nekantriai laukė ketvirtosios pamokos, kuri vyko gimnazijos laboratorijoje. Pamokos tema: ,,Termometras“. Mokiniai susipažino su įvairių rūšių termometrais, sužinojo kuo matuojama temperatūra, kaip reikia teisingai žymėti laipsnius, kokia yra normali žmogaus kūno temperatūra. Kiekvienas turėjo galimybę pamatuoti draugo kūno temperatūrą bekontakčiu termometru ir ją pakomentuoti. Mažieji mokslininkai priminė vieni kitiems, ką reikia daryti, norint apsisaugoti nuo peršalimo ir virusinių ligų. Didžiausią įspūdį vaikams paliko meteorologinės stotelės, nes jos rodo labai tikslią oro temperatūrą. Jų pagalba antrokai išsiaiškino, kad įvairiose patalpos vietose oro temperatūra yra kitokia, skaičiavo per kiek laipsnių skiriasi temperatūra palubėje ir netoli grindų. Sužinojo, kad šiltas oras kyla į viršų, vėsesnis laikosi apačioje. Taip pat mokėsi patys daryti išvadas, atsakė į klausimus. Pamoka tikrai pavyko. Taip vieningai nusprendė antrokai.

Mokytoja Rasa Orlienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas