Pakruojo r. Žeimelio gimnazija atrinkta dalyvauti projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinių programų ir kūrybinių partnerysčių veiklose. Projekto veiklos gimnazijoje  bus vykdomos  nuo  2017 m. vasario mėn. iki  2018 m. vasario mėn., mokiniai turės galimybę  dalyvauti 6 edukacinėse programose, po dvi iš kiekvienos tematinės kategorijos: 2 kultūrinės-menininės krypties, 2 technologijų ir kūrybinių industrijų krypties, gamtinės ir ekologinės krypties. Kiekvienos programos trukmė – viena valanda, dalyvauti programoje vienu metu galės 20–25 mokiniai (skirtingose programose galės dalyvauti skirtingi mokiniai). Pasirinktos 6 edukacinės programos, mokinių atvežimas iki vietos, kur vykdoma programa, ir parvežimas iki mokyklos bus finansuojama iš projekto lėšų. Dalyvavusi visose šešiose programose gimnazijos  bendruomenė turės įgyvendinti kūrybinį projektą, apibendrinantį įgytas patirtis.
Džiaugiamės, kad gimnazija  dalyvaudama projekte turės daugiau galimybių supažindinti mokinius su Lietuvos kultūra, teatru, istorija, gamtos pasauliu.

Direktorės pavaduotoja ugdymui D.Gakienė