Akcija „Metų knygos rinkimai 2016“ Žeimelio gimnazijoje

Lapkričio 28 d. mokykloje įvyko informacinis renginys 1- 4 kl. mokiniams apie akciją „Metų knygos rinkimai 2016“. Metų knygos rinkimai šalyje vyksta kasmet nuo 2005 m. Šią akciją, įtrauktą į 2006 m. Vyriausybės patvirtintą Skaitymo skatinimo programą, rengia Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, o nuo 2010-ųjų įsijungė Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.Akcijos tikslas – skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo prestižą.Akcijos metu skaitytojai iš ekspertų komisijos pasiūlytų knygų išrenka Metų knygas keturiose kategorijose: vaikų, paauglių, suaugusiųjų ir poezijos.
Mokykla  pateikė paraišką akcijoje  „Metų knygos rinkimai 2016“ dalyvaujančioms knygoms  vaikų kategorijoje įsigyti. Dovanų gavome 5 knygas:

Baltrukonytė Jurga. „Filmukai“, (2016)
Jurašius Aidas. „Akmenukų pasakos“, (2015)
Kovaliova Nadia. „Meškis ir Žąsis“,  (2015)
Morkūnas Gendrutis. „Traškančios žvaigždės“, (2015)
Paltanavičius Selemonas. „Maži ežiuko sapnai“, (2016)

Balsuoti už labiausiai patikusią knygą vaikams galima adresu:

Balsuoti galima iki 2017 m. vasario 16 d.

Iš vieno įrenginio už patikusią knygą  balsuoti galima ne daugiau kaip 5 kartus.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė