Projektas ,,Aukštosios kultūros impulsai‘‘ (AKIM)

Šiais mokslo metais mūsų mokykla dalyvauja AKIM projekte, kurį inicijuoja Lietuvos Meno Kūrėjų Asociacija. Projekto tikslas – mokyklų bendruomenių atskirties nuo kultūros proceso mažinimas. Projekto įgyvendinimo raktas – tiesioginis kontaktas tarp menininko ir mokinio. Projekto įgyvendinimo metu vyks mokinių susitikimai–pamokos su respublikoje žinomais tautodailininkais, architektais, žurnalistais, rašytojais ir dailininkais. Projekto dėka mokykla nemokamai gauna tokius žurnalus: ,,Kultūros barai‘‘, ,,Naujasis Židinys – Aidai‘‘, ,,Metai‘‘, Knygų aidai‘‘, ,,Krantai‘‘, ,,Dailė/Art‘‘, ,,Literatūra ir menas‘‘, ,,Fotografija‘‘, ,,Muzikos barai‘‘, ,,Kelionė su Bernardinai.lt‘‘, ,,Tautodailės metraštis‘‘, kuriais domisi ir randa reikiamą informaciją įvairių dalykų mokytojai ir mokiniai.

Projekto koordinatorė–direktorės pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė