Mokinių konferencija „Pats kuriu savo gyvenimą“

kompetencijosGruodžio 17 dieną mokykloje vyko 9-10 klasių mokinių konferencija „Pats kuriu savo gyvenimą“. Įžanginį žodį tarė mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Laima Almonaitienė. Konferencijos metu 9a klasės mokiniai Eglė Elksnytė ir Alvydas Kiudelis kalbėjo apie asmeninės kompetencijos pažangos vertinimą ir asmeninių savybių ugdymą. 9b klasės mokinė  Mintarė Simonaitytė pasidalino mintimis apie neseniai mokykloje vykusią spalvų savaitę, o Neda Račiūnaitė ir Indrė Radzivonaitė kalbėjo apie tai, kad padėdami kitiems – padedame ir patys sau. Dešimtokės Agnė Bulytė ir Jolita Gasparavičiūtė perskaitė pranešimą apie savęs pažinimą ir vertinimą, o Raimonda Morkūnaitė papasakojo apie sveiką gyvenimo būdą ir saugų elgesį. Savo mintimis apie ateities planus pasidalino dvyliktokas Valentinas Nogobods. Renginio lankstinukus paruošė 9b klasės mokinė Rugilė Litvinskaitė, jai pagelbėjo mokytojos Diana Freibergienė ir Laima Almonaitienė. Pasibaigus konferencijai mokyklos direktorė Vilma Kaminskienė visiems padėkojo, o pranešėjams įteikė po atminimo dovanėlę.

9b klasės mokinė Mintarė Simonaitytė