Svečiuose – tautodailininkas Valentas Jazerskas

Sausio 22 dieną mokykloje lankėsi dailininkas ir tautodailininkas Valentas Jazerskas. Susitikime-pamokoje su 10 ir 11 klasių mokiniais menininkas kalbėjo apie lietuviškus suvenyrus, aiškino, kaip yra svarbu suvokti tautodailės dirbinių vertę. Tautodailininkas pristatė lietuviškus amatus: puodininkystę, kryždirbystę, skrynių gamybą ir puošybą ir kt. Menininkas pamokė mokinius praktinių dalykų – skrynios puošybos elementų. Ši pamoka pažadino mokinių domėjimąsi tradicine regionine liaudies daile, paskatino etninės kultūros, kaip Lietuvos vizitinės kortelės, propagavimą ir sklaidą. Šis susitikimas – tai vienas iš projekto AKIM renginių. Prisiminimui apie apsilankymą mūsų mokykloje menininkui padovanojome mokyklos nuotrauką. Nekantriai laukiame susitikimų su kitais meno kūrėjais.

Projekto koordinatorė-direktorės pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė

File0577File0549File0559File0573File0546File0571