Pristatyti 2014/2015 mokslo metų projektiniai darbai

Šių metų birželio 3 dieną gimnazijos aktų salėje įvyko projektinių darbų pristatymas. Darbų temas ir vadovus 3g klasės mokiniai pasirinko mokslo metų pradžioje. Projektiniai darbai rengiami visus mokslo metus vadovaujantis metodinėmis rekomendacijomis. Darbų pristatyme dalyvavo 2 g klasių mokiniai, kurie galėjo pasimokyti, kokie yra projektinio darbo kriterijai.
Projektinė veikla padeda įgyvendinti mokyklos uždavinius, pagyvina mokymosi procesą, ugdo mokinių savarankiškumą, iniciatyvumą, kūrybiškumą (asmenines kompetencijas) ,tobulina komunikacinę ir kalbinę kompetencijas, kompiuterinius įgūdžius. Džiaugiamės mokyklos 3g klasės mokinių ir mokytojų aktyviu dalyvavimu projektinėje veikloje. Bendraudami mokiniai ir mokytojai geriau susipažįsta, mokosi dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę. Projektinius darbus ir pristatymą vertino darbo vadovas bei vertinimo komisija.

Įdomiausi projektiniai darbai:

Stirlingo variklis. Remigijus Katlauskas, darbo vadovas fizikos mokytojas metodininkas Saulius Žilinskas.
Baltausių tvenkinio paukščiai. Solvita Galkutė, darbo vadovas biologijos vyr. mokytoja Simona Dovidonienė.
Žmonių santykių situacijos literatūroje. Agnė Bulytė, darbo vadovas lietuvių kalbos vyr. mokytojos Roma Chainauskienė, Aldona Plakbarzdienė.
Lietuviškųjų pinigų istorija: nuo ilgųjų iki eurų. Julija Bėčiūtė , darbo vadovas istorijos vyr. mokytojas Stasys Varankevičius.
Gamtos ir žmogaus nuotaikų atskleidimas įvairiais metų laikais. Metų laikai, žmogus fotografijose.
Jolita Gasparavičiūtė, darbo vadovas dailės mokytoja metodininkė Inga Srižigauskienė.
Mitybos režimas ir poveikis sveikatai. Toma Savickaitė, darbo vadovas technologijų vyr.mokytoja Inga Srižigauskienė.
Mokyklos vidinio kiemo skulptūrų karūnos. Marius Balčiūnas, darbo vadovas technologijų vyr.mokytojas Saulius Zapalskis.
Su šokiu ritmu.Raimonda Morkūnaitė, darbo vadovas etikos vyr. mokytoja Raimonda Gasperavičienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danė Gakienė