Kai matai, kiek tave yra aplenkusių, pagalvok, kiek nuo tavęs atsilikusių. (Seneka)

2014 – 15 m.m. jaunieji gimnazijos matematikai nuveikė nemažai. Prizinės vietos rajoninėje olimpiadoje atvėrė kelius į kitus matematikos konkursus.
Šiaulių universiteto Matematikos katedros organizuotose jaunųjų matematikų varžybose dalyvavo Rokas Bajoriūnas 1g kl., Justas Kazakevičius ir Marius Žilgužis 2g kl., Remigijus Katlauskas 3g kl. Jūs geriausi mokykloje, esate rajono jaunųjų matematikų geriausiųjų tarpe, teko parungtyniauti su daugelio respublikos mokyklų geriausiais. Sveikiname ir linkime sėkmės ieškant matematinių tiesų matematikoje, kituose moksluose, kasdieniniame gyvenime.
Panevėžio krašto 21-oji jaunųjų matematikų olimpiada pakvietė Magee Benedict 5 kl., Magee Eriką 6 kl., Roką Bajoriūną 1g kl. Pakruojo rajono komanda, kurios dalyviais buvo ir minėti mokiniai, užėmė II-ąją vietą. Broliukai – Benedict ir Erikas iškovojo “Išminčiaus” vardus. Tai labai aukštas pasiekimas, todėl sveikiname Benedict ir Eriką, ir linkime visuomet būti matematikos kalno viršūnėje.
Pakruojo krašto MADI-2015 komandinėse varžybose dalyvavo 1-2g ir 3-4g klasių komandos. Išklausę ŠU doc. dr. Daivos Korsakienės ir VU doc. dr. Antano Apynio apžvalgines paskaitas, varžybų dalyviai sprendė uždavinius. Aukštų rezultatų pasiekti nepavyko, bet dalyvavimas tokiame renginyje ugdo kompetencijas, motyvuoja.
Tarptautiniame matematikos konkurse KENGŪRA dalyvavo matematikos mokslui neabejingi mokiniai. Į konkurso garbės lentą pateko mūsų Magee Benedict, todėl sveikiname ir didžiuojamės mažojo “Išminčiaus” laimėjimu. Nemažai mokinių pateko į rajono klasių dešimtukus: Deimantė Guževičiūtė 4kl., Magee Benedict, Medas Balčiūnas 5kl., Magee Erikas, Karolis Grybė, Markas Žilinskas 6 kl., Deimantė Ganytė 7kl., Žavinta Butaitė 8kl., Airidas Dumbra, Rokas Bajoriūnas, Edgaras Stasiukaitis 1g kl., Alvydas Kiudelis, Marius Žilgužis, Justas Kazakevičius, Eglė Elksnytė 2g. kl., Rosvita Liepaitė 4g.
Džiaugiamės savo mokyklos jaunaisiais matematikais, jų darbais, pasiekimais ir laimėjimais, linkime linksmai ir kūrybingai praleisti vasaros atostogas, ir ateinančiais metais vėl garsinti ŽEIMELIO GIMNAZIJOS VARDĄ.

Matematikos mokytojos A. Survilienė ir R. Taurienė