Ekskursija į Vilnių

v1

Š.m. gegužės 26 dieną mes, 2ga klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos R. Taurienės ir soc. pedagogės D. Ožalaitės, buvome išvykę į Vilnių. Pirmiausia sustojome prekybos ir pramogų centre „Panorama“. Pažintis su Vilniumi prasidėjo Televizijos bokšte, pakilus į 19 aukštą. Pro langus atsivėrė nuostabi miesto panorama. Vaizdais ir įspūdingu aukščiu grožėjomės apie valandą. Vykdami link Valdovų rūmų matėme Gedimino pilį, teko pabūti ir prie Vilniaus Katedros. Valdovų rūmuose, gido lydimi, keliavome senosios Lietuvos takais. Išklausėme tikrai įdomių faktų apie Lietuvos istoriją, pamatėme išlikusius buvusių rūmų likučius, apie senuosius laikus bylojo paveikslai, baldai, įvairūs radiniai. Labiausiai žavėjo tai, kad rūmuose dabar viskas yra restauruota ir mes galime įsivaizduoti to meto gyvenimą.

Po to nuvykome į Vichy vandens parką. Ten gausu įvairiausių pramogų: pradedant nuo baseinų ir baigiant karštomis pirtimis. Vandens parke praleidome nuostabų laiką, patyrėme linksmų bei nepamirštamų akimirkų, grįžome su puikia nuotaika.

2ga kl. mokinė Eglė Elksnytė