IMG_1344IMG_1348 Nuo 2012m. gruodžio 10 d. Žeimelio vidurinė mokykla dalyvauja Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro projekte „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“. Teigiama, kad sėkmingam karjeros keliui mokiniai turėtų pradėti ruoštis kuo anksčiau. Atsižvelgiant į tai, sausio IMG_135018d. Žeimelio vidurinės mokyklos antroje klasėje buvo surengtas ugdymo karjerai užsiėmimas – integruota klasės valandėlės ir dailės pamoka. Jos metu mokiniai labai nuoširdžiai pasakojo, ką dirba jų tėveliai, koks sunkus jų darbas, kaip vaikai jiems padeda. Vėliau mokiniai piešė savo tėvų profesijas. Dailės mokytojas Saulius Zapalskis patarė, kaip piešti, mokė, kaip derinti spalvas. Atlikę darbus vaikai juos pristatė ir aptarė, diskutavo, kuo patys norėtų būti užaugę. Klasės mokytoja Lena Zapalskienė pasidžiaugė, kad mokiniai gražiai piešė, mąstė ir aktyviai dalijosi mintimis apie būsimą profesiją.

Žeimelio vidurinės mokyklos karjeros koordinatorė Laima Almonaitienė