Gerai besimokančių mokinių išvyka

2012 m. gruodžio 11 d. mums, labai gerai besimokantiems mokiniams, mokykla padovanojo ekskursiją į Šiaulius. Pirmiausia apsilankėme Šiaulių „Aušros“ muziejui priklausančioje Chaimo Frenkelio viloje. Su jos istorija mus supažindino gidė, kuri įdomiai papasakojo apie Lietuvą valdžiusius didikus, praeityje Ch.Frenkelio viloje vykusią veiklą ir parodė išlikusius eksponatus. Stiprų įspūdį paliko valstybės saugomo kultūros paminklo fasade susipinantys įvairių stilių elementai, autentiškas interjeras, išlikusi medžio apdaila ir puošnūs lipdiniai, įspūdingų freskų fragmentai ir praeityje valdžiusių valdovų  bei moterų ir vaikų portretai. Apžiūrėjome senovinius rūbus, kojų apavą, susipažinome su to laikotarpio madomis. Vėliau vykome į prekybos ir pramogų centrą „AKROPOLĮ“, kur patys rinkomės pramogas. Ekskursijos metu pasisėmėme žinių ir pailsėjome.

8a klasės mokinė Rugilė Bajalytė