Gimnazijos labirintais

Gegužės 18 d. I-IV klasėse vyko neeilinės pamokos. Šią dieną mūsų mokykloje išnyko mokomųjų dalykų ribos. Šiuolaikinis mokymas sunkiai įsivaizduojamas be sąsajų su realiu gyvenimu. Mokomasi to, kas mokiniui yra svarbu, įdomu, prasminga. Mokytojų tikslas – mokymąsi padaryti įdomų, aktualų, reikšmingą, susietą su mokinio reikmėmis bei praktiniu pritaikymu. Mokiniai lankėsi skirtingose stotelėse. Pirma klasė tapo saugaus eismo klase. Mokiniai įtvirtino savo žinias apie saugų elgesį gatvėje. Antra klasė- dizaino studija. Vaikai kūrė savo įsivaizduojamas mokyklines uniformas. Trečioje klasėje vyko aukcionai. Visi mokėsi pirkti, skaičiuoti pinigus, įtvirtino matematines žinias. Ketvirtoje klasėje įsikūrė „Gudručių klubas“. Mokiniai minė mįsles, varžėsi, kas tiksliau užbaigs patarles, prisiminė Lietuvos istorijos svarbiausius faktus. Buvo labai smagu ir naudinga.

Mokytoja N. Bernotaitė