Karininkų viešnagė

Gegužės 11d. į gimnaziją atvyko KASP atstovai iš Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės pėstininkų kuopos ir 2g bei 4g klasių mokiniams pravedė trumpą paskaitą, kaip siekiama karininko profesijos, kaip jaunuoliai gyvena baigę tokį mokslą. Kuopos kapitonas pasakojo apie mokymosi trukmę, vietas ir, be abejo, karininko profesijos privalumus, tokius kaip: atlyginimas už tarnybą, lengvatos stojant į aukštąsias mokyklas bei kaip ši profesija subrandiną jaunuolius. Aptaręs profesinius ypatumus, kapitonas pateikė pavyzdžių iš realaus gyvenimo ir patarė, kaip išvengti klaidų, kurių ateityje išspręsti gali ir nebepavykti. Karininkas aptarė, koks yra realus emigrantų gyvenimas už tėvynės ribų, kaip jaunatviškas impulsyvumas gali paveikti ateities studijų pasirinkimą.

Taigi, karių savanorių apsilankymas leido mokiniams realiai pažvelgti į ateitį ir padėjo įgyti taip reikalingo ryžto siekiant savo norimos profesijos.

D. Ganytė, 2g klasės mokinė