Pradinių klasių mokinių koncertas, skirtas Motinos dienai

IMG_0189 IMG_0297Su balta vyšnių sodų puta ir raudonomis tulpių ugnelėmis ateina gražiausia pavasario šventė – Motinos diena. Mokyklos aktų salę užpildė pasipuošę ir labai susijaudinę pradinukai. Dažnas nenuleido akių nuo salės durų – ar mano MAMA ateis? O pro duris jau žengė rimtos ir susikaupę ne tik mamos, bet ir močiutės. Juk šiandien joms skirtos  eilės, šokiai ir dainelės… Šventiniam šurmuliui nutilus sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotoja Raimonda Gasperavičienė. Turime labai  mylėti  ir vertinti mamas, kurios šalia mūsų, gerbti  ir saugoti atminimą tų, kurios jau išėjo.  Vedėjai skelbia koncerto pradžią. Skambios dūdelių melodijos,  linksmos dainelės, smagus  „Suktinio paskutinio“ sūkurys – visi  pasirodymai buvo palydėti gausių plojimų. Ne vienos mamos akyse sužibėjo pasididžiavimo ir laimės ašara. Pasibaigus koncertui mamoms ir močiutėms vaikai įteikė savo pačių darbo dovanėles.

Pradinių klasių mokytoja Onutė Gigaliūnienė