Gimnazijos šventė „Svajonių mokykla“

no images were found

Gegužės 9 d. Žeimelio kultūros namuose vyko gimnazijos dienos šventė „Svajonių mokykla“. Mokiniai, mokytojai, gimnazistų tėveliai, miestelio ir aplinkinių kaimų bendruomenių nariai buvo pakviesti pabūti drauge ir pasidžiaugti pačiais sėkmingiausiais šių mokslo metų mokiniais, mokytojais, tėveliais ir įvykiais. Gimnazijos bendruomenei ir  šventės dalyviams gimnazijos direktorė Vilma Kaminskienė pristatė šių mokslo metų svarbius pasiekimus. Sėkmingai praėjus akreditacijai, mokykla tapo gimnazija, kur jauni žmonės toliau galės įsigyti vidurinį išsilavinimą. Direktorė paminėjo žmones, kurie padėjo mokyklai siekti gimnazijos statuso.  Šventinę programą vedė  4 klasės gimnazistai Samanta Šaknevičiūtė ir Lukas Vaičiulis. Žiūrovai šiltais plojimais sutiko neformaliojo ugdymo būrelių pasirodymus ir džiaugėsi būrelių vadovų Irminos Nogobodienės, Dovilės Radavičienės, Sauliaus Zapalskio, Ritos Ovaldaitės, Lenos Zapalskienės, Nijolės Bernotaitės  paruoštais mokiniais. Pamąstymams nuteikė prieš keletą metų Anapilin išėjusio kalbos puoselėtojo Justino Marcinkevičiaus eilėraštis ,,Kalbos ganymas‘‘, kurį padeklamavo Lukas Vaičiulis, o jį paruošė lietuvių kalbos mokytoja Vita Songailienė. Gimnazijos direktorė Padėkos raštais apdovanojo gimnazijos mokinius ir mokytojus, kurie šiais mokslo metais tapo įvairių olimpiadų , konkursų ir projektų nugalėtojais. Buvo pagerbti aktyviausi gimnazistų tėveliai, kuriems direktorė įteikė koliažus su įvairiomis mokyklinių renginių nuotraukomis.  Šventės ,,Svajonių mokykla‘‘ scenarijų kūrė direktorės pavaduotoja ugdymui Raimonda Gasperavičienė, o scenografiją – dailės mokytoja Inga Strižigauskienė.  Už visokeriopą pagalbą, rengiant gimnazijos šventę, esame dėkingi kultūros darbuotojui Stanislovui Zuokui, Žeimelio bendrovės pirmininkui Kazimierui Ščeponui,  bendrovės atstovei Dzintrai Marcinkevičienei.Šventė baigėsi, tačiau pats atsakingiausias mokslo metų laikas gimnazijoje dar tik prasideda. Juk čia pat jau brandos egzaminai. Sėkmės mokiniams ir jų mokytojams!

Direktorės pavaduotoja ugdymui Raimonda Gasperavičienė