Pirmokų pažintis su bibliotekos skaitytojo taisyklėmis

Jau tapo tradicija sausio mėnesį mokyklos pirmokus supažindinti su bibliotekos skaitytojo taisyklėmis. Šiemet antrokai pakvietė pirmokus į zuikių mokyklą pagal eiliuotą Eduardo Mieželaičio pasaką „Zuikis puikis“. Jie mokė pirmokus, kad mokykloje reikia būti stropiems, supažindino, kaip reikia elgtis su knygutėmis, kokias skaitytojo taisykles reikia žinoti. Antrokus pasirodymui paruošė pradinių klasių mokytoja Nijolė Bernotaitė bei muzikos mokytoja Irmina Nogobodienė. Pažiūrėję pamokantį vaidinimą, paklausę nuotaikingos dainelės ir pakartoję bibliotekos skaitytojo taisykles, mokiniai susėdo prie stalų atlikti praktinės užduoties. Visi kartu gamino žaismingus skirtukus knygai. Gražus būrelis pirmokų papildė skaitytojų gretas.

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė