Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-ąją gimnazijoje buvo pagerbtas 1991-ųjų sausio laisvės kovotojų atminimas. Nuo kruvinųjų įvykių prabėgo jau 25-eri metai. Gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Pradėdami pirmąją pamoką, mokytojai ir mokiniai languose dešimčiai minučių uždegė žvakeles – gyvybės, šviesos, atminties ir susikaupimo simbolius, prisiminė Sausio 13-osios įvykius, tos nakties aukas. 3g ir 1g klasių mokiniai stebėjo LRT laidą “Pamoka laisvei”, kurią parengė Švietimo ir Mokslo ministerija bei Ugdymo plėtotės centras. Laidos metu garsūs Lietuvos žmonės dalinosi prisiminimais iš tos nakties įvykių. Gimnazijos Mokinių tarybos atstovai dovanojo popierinius neužmirštuolės žiedelius, kurie, prisegti prie krūtinių, liudijo, jog laisvės gynėjai nėra pamiršti, skelbė šūkį „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“. Mes niekada nepamiršime Lietuvos laisvės gynėjų aukų, nes jie mums suteikė galimybę gyventi šiandien laisvoje šalyje.

3g klasės mokinė Mintarė Simonaitytė