Išvyka į metodinę-praktinę konferenciją

DSC04826DSC04823DSC04825Gruodžio 5 dieną Šiaulių „Aušros“ muziejaus edukacijos centre vyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Nuo amato iki verslo“. Konferencijos tikslas – skatinti domėjimąsi senaisiais amatais, bendrauti ir bendradarbiauti aktualizuojant mokinio supratimo reikšmę apie amatus ir profesijas tautinio tapatumo formavimuisi, individualumo savivokai ir raiškai, sudaryti galimybę respublikos pedagogams pasidalyti gerąja darbo patirtimi. Į konferenciją kartu vyko 3 klasės mokinės Karolina ir Deimantė. Mokytojos skaitė ir pristatė stendinį pranešimą tema „Aš ir mano tėvelių profesijos“. Mokiniams vyko praktiniai užsiėmimai „Amatų troboje“, „Žaidimų salelėje“ ir „Pradžios mokykloje“. Pasibaigus konferencijai, dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Žeimelio vidurinės mokyklos mokytojos L.Zapalskienė ir D.Freibergienė